HEDEF VİZE & TURİZM

0(312) 466 90 90

HEDEF TURİZM & VİZE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

HEDEF VİZE  2011 yılında Türkiye -Ankara’da hizmet vermeye başlamıştır. HEDEF VİZE uzman kadrosuyla hizmetlerine Ankara’da devam etmektedir.

Yurt Dısı Vize Danışmanlığı

Ülkemizde pek çok vize başvurusu, yanlış ya da eksik doldurulan formlar, uygun olmayan belge sunumu, belgelerin gerektiği şekilde çevrilmemesi gibi nedenlerle geri çevrilmektedir. HEDEF VİZE  profesyonel ve kaliteli vize danışmanlık servisini alarak eksiksiz bir başvuru yapıp, vize reddi riskinizi minimize edebilirsiniz. Detaylı bilgi için 0312 466 90 90’u arayın ya da info@hedefvize.com ‘a mail yoluyla ulaşabilirsiniz.

Neden Hedef Vize

Güvenilir Vize Başvurusun Ankara’daki Adresi

Hedef Vize vize başvuru merkezi olarak, tüm büyükelçilik ve konsolosluklar ile yakın ilişki ve işbirliği içerisinde olup, müşterilerinin vize başvuru ve takip işlemleriyle birebir ilgilenmektedir. Vize başvuru işlemleri konusunda birçok ülkenin akredite ve yetkili vize merkezi olan Hedef Vize, Türkiye’nin önde gelen kurumsal firmalarına danışmanlık konusunda hizmet vermekte, kurumsal müşterilerine özel avantajlı koşullar sunmaktadır.Müşterilerine hızlı destek sunan Hedef Vize; güvenilir, eksiksiz, hızlı vize başvurusunun Ankara’daki adresidir

DANIŞANLARIMIZIN YORUMLARI

Yurtdışına gidebilmenin çok zor olduğu bu dönemde işlerim hallolduğu için Bülent Bey’e teşekkür ediyorum bütün vize işlemlerimi sayesinde zorlanmadan hallediyorum çok teşekkür ederim.

Profesyonel hizmet ilgili personel teşekkür ederiz Bülent beye.

İlgi muazzam, her sorumun cevabını alabiliyorum. Bülent ve Mesut Bey’in tecrübeleri sayesinde 5 yıldır güvenle vize başvurusu yapıyorum.

Vize basvurum icin cok kisa bi zamanim vardi isim geregi yurtdisina cikmak zorundaydim sagolsun bulent bey ve ekibi bana cok hizli bir sek8lde yardimci olup butun evraklari kisa surede hazirlayip vize islemlerimi halleddiler bulent bey ve ekibine cok tesekkur ederim.vize ile ilgili bi isiniz varsa hic dusunmeden hedef vizeye basvura bilirsiniz kesin isinizi cozerler.